Fotowydarzenia

Polska moja ojczyzna

Dnia 28.01.2019r. w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty pt."Polska moja ojczyzna".

Dzień Babci i Dziadka

21.01.2019r. w Osiedlowym Klubie "Kubuś" świętowaliśmy Dzień Babci i Dzień Dziadka. Po krótkiej części artystycznej zaprosiliśmy naszych Dziadków do wspólnej z (...)

Spotkanie autorskie

Spotkanie autorskie- grupa 3
W piątek 18 stycznia w grupie III odbyło się spotkanie autorskie z Panem Dariuszem Staniszewskim, zawodowo związanym z Wojewódzką Biblioteką Publiczną im.Marszałka Jó (...)

Zajęcia z rodzicami grupa III

W dniu 15.01.2019r. do przedszkola przyszli rodzice przedszkolaków z grupy III, by wspólnie z dziećmi wykonać prezenty dla babć i dziadków.

Obiad Wigilijny

Dnia 21.12.2018r. przedszkolaki zjadły wspólnie wigilijny obiad. Łamiąc się opłatkiem życzyliśmy sobie spokojnych, zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia.