Fotowydarzenia

Wigilijny obiad

W dniu 20.12.2019r. przedszkolaki zjadły uroczysty obiad wigilijny. Podzieliły się opłatkiem i złożyły sobie świąteczne życzenia.

Warsztaty upcyklingowe

Warsztaty upcyklingowe grupa 2
W dniu 16.12.2019r. przedszkolaki z grupy II wzięły udział w świątecznych warsztatach upcyklingowych na terenie Sortowni Odpadów Komunalnych w Łodzi.

Pieczemy pierniczki

Pieczemy pierniczki grupa 2
W dniu 12.12.2019r. przedszkolaki z grupy II zaczęły przygotowania do zajęć z rodzicami. Ugniatały, wałkowały, wycinały i piekły pyszne korzenne pierniczki.

Uroczystość Choinkowa

W dniu 11.12.2019r. w Osiedlowym Klubie "Kubuś" odbyła się uroczystość choinkowa, na którą przybyli rodzice, by z podziwem oglądać występujące przedszkolaki. Trema była ogro (...)

Królowa Śniegu

W dniu 10.12.2019r. przedszkolaki obejrzały przedstawienie pt."Królowa Śniegu".

Zbiórka dla schroniska

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w zbiórce darów dla schroniska na ul. Marmurowej 1 w Łodzi.